Edukacja zdalna – Domowe Przedszkole

Informujemy, że od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 będziemy prowadzić edukację zdalnie.

Zachęcamy wszystkich rodziców do odwiedzin naszej strony i zakładek poszczególnych grup. Będą tu propozycje różnych form aktywności, zadań i pomysłów do zabaw i nauki dla dzieci w domu. Mają one na celu kształtowanie i utrwalenie zdobytych przez dzieci wiadomości i umiejętności, a także poznanie nowych.

Na facebooku przedszkola będziemy kontynuować #18nastkaCHALLENGE oraz   #18nastkaWYZWANIE gdzie codziennie publikujemy  dla Was  Drodzy Rodzice i dla Waszych pociech specjalne zadania/wyzwania.

W razie potrzeby prosimy o kontakt poprzez e- mail:  pp18@wodzislaw-slaski.pl