Dar dla przedszkolaków

Czterolatki z grupy Pszczółek z entuzjazmem rozpakowały niecodzienny prezent, który przedszkole otrzymało  od rodziców naszego wychowanka. Ogromny, liczący 28 elementów zestaw rehabilitacyjnych klocków piankowych będzie wykorzystywany do ćwiczeń z dziećmi nad poprawą motoryczności, przy jednoczesnym zapewnieniu im aktywności ruchowej. Ten znakomity prezent pomoże dzieciom nie tylko rozwijać sprawność ruchową, będzie stymulować ich wyobraźnię i motywować do współdziałania w zespole. Klocki są kolorowe, różnej wielkości i w różnych kształtach, więc Pszczółki z wielkim zapałem przystąpiły do wykonywania ćwiczeń z klockami, do budowania torów przeszkód, zamków i innych budowli. Cała dziecięca społeczność przedszkola bardzo dziękuje rodzicom – sponsorom za Wspaniały prezent.
Barbara S.