Bal karnawałowy pod hasłem “W bajkowej krainie”

Dziś od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Wystrój sali balowej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i konkursach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Po kilku chwilach odpoczynku oraz przerwie na poczęstunek muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch. Punktem kulminacyjnym balu była wielka niespodzianka – wystrzelone konfetti oraz drobne upominki i słodkości.
Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości i zadowolenia, wszyscy bawiliśmy się znakomicie. Myślę, że bal pozostawi w pamięci dzieci wyjątkowe i piękne wrażenia.

Róża Bojda