Wigilijka i koncert kolęd

Jak co roku w przedszkolu obyła się wigilijka. Dzieci w tym dniu ubrały się na galowo oraz przyniosły do przedszkola słodkości, owoce i wszystko to co najbardziej lubią. Po koncercie kolęd przyszedł czas na świętowanie. Najpierw przedszkolaki podzieliły się między sobą i ze swoimi paniami opłatkiem. Później przyszedł czas na biesiadowanie. Kiedy brzuszki zostały już napełnione słodkościami a uśmiechy na dobre zawitały na twarzach dzieci przyszedł czas na upragnione prezenty. Każdy sprawdzał co zostało dla niego zostawione pod choinką. Po odebraniu prezentów był czas na zabawę. A później na uroczysty obiad zjedzony wspólnie. Oczywiście na stole nie mogła zabraknąć czerwonego barszczu, ryby i kiszonej kapusty. To był dla dzieci i ich pań niezapomniany dzień pełen wrażeń, który na długo pozostanie w ich sercach.

Katarzyna Liszka