Festyn Rodzinny

30 maja 2018r. w ramach obchodów Roku Jubileuszowego 35 Lecia Przedszkola nr 18 odbył się Festyn, który był podsumowaniem całorocznych obchodów.

Imprezę rozpoczęły ciekawe i oryginalne występy dzieci z grup: PSZCZÓŁKI, BIEDRONKI, MOTYLKI i KRASNALKI przygotowane przez wychowawczynie.

W dalszej części Festynu odbyło się wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursów ogłoszonych w związku z jubileuszem przedszkola. Był to: Konkurs na Logo Przedszkola oraz Konkurs plastyczny pt. “Przedszkole naszymi oczami”. W konkursie wzięły udział całe rodziny. Wynikiem ich twórczości były kreatywne, pomysłowe prace konkursowe.

Kulminacyjnym punktem części oficjalnej festynu był TORT z płonącymi fontannami, którym częstowano uczestników spotkania. Po części oficjalnej rodzice i dzieci zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Odbyły się różne konkurencje dla młodszych i starszych uczestników festynu. Nie zabrakło również wielu atrakcji przygotowanych dla dzieci: było koło szczęścia z nagrodami, dmuchany zamek, trampolina, puszczanie baniek mydlanych. Na dorosłych czekała kawa i domowe wypieki, kiełbasa i kaszanka z grilla, wyśmienita grochówka albo placek zbójnicki. Pojawiło się również stoisko z tak lubianym przez dzieci popcornem, goframi i kolorowymi galaretkami. Było malowania twarzy, plener malarski.
Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za cudowną zabawę!! Dziękujemy również rodzicom, którzy włączyli się w przygotowania, organizację i sponsorowanie Festynu Przedszkolnego.

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki które można było zauważyć podczas Festynu.

Róża Bojda