Warsztaty z Rodzicami w grupie Pszczółek

W środę 14 marca, w grupie Pszczółek odbyło się zajęcie warsztatowe z udziałem rodziców pt. “W zielone gramy – na wiosnę czekamy”. Celem zajęcia, było rozwijanie i umacnianie kontaktów rodziny z przedszkolem poprzez atrakcyjną formę współpracy. Dzieci z rodzicami uczestniczyły w kilku zabawach, które aktywizowały zmysły, rozwijały motorykę małą, sprawność ruchową i inwencję twórczą, w atmosferze współpracy lub sportowej rywalizacji. Finalnym akcentem zajęcia, było ozdabianie przez dzieci proporczyków, na uroczyste obchody jubileuszu 35 –  lecia powstania przedszkola. Zaangażowanie rodziców podczas aktywności dzieci, okazywane wsparcie i akceptacja, pomogły im wzmocnić pozytywne odczucie własnej wartości, tak potrzebne dla pełnego rozwoju.

Barbara Sz.

Więcej zdjęć w zakładce Pszczółki