„W ŚWIECIE CZARÓW I MAGII”- SPOTKANIE Z ILUZJONISTĄ

W piątek nasze przedszkolaki były świadkami niecodziennego wydarzenia. W świat baśni, czarów i magii przeniósł ich iluzjonista, który odwiedził nasze przedszkole. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała. Były sztuczki z kartami, ze znikającymi chustami, pojawiającymi się kulami i wiele innych. Podczas występu dzieci choć przez chwilę mogły pełnić rolę asystentów profesjonalnego iluzjonisty i pomóc czarodziejowi wypowiadać magiczne zaklęcia „Abrakadabra”i wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe. Magik wprowadził wszystkich we wspaniały humor, Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki. Chętnie nagradzały każdy pokaz gromkimi brawami. Uśmiech dzieci nie nikł jeszcze przez dłuższy czas. Wszyscy opowiadali o nieprawdopodobnych czarach w naszym przedszkolu i zastanawiał się, jak wyczarować królika z kapelusza albo sprawić żeby butelka latała. Może kiedyś się tego dowiemy?

Gabriela Krygier – Kuchcińska