III Wodzisławski Festiwal Kreatywności

9-10 listopada odbywał się III Wodzisławski Festiwal Kreatywności. Przedszkolaki 9 listopada przedstawiły swój projekt. Naszą placówkę reprezentowała drużyna o nazwie „Innowusie” w składzie: Lena L., Igor, Wiktoria, Lena H, Martyna, Maja, Tola wraz z trenerką Panią Kasią. Projekt przedszkolny obejmował zadanie, w którym drużyna musiała opowiedzieć historię znalezionego jaja na Balatonie i smoka. „Innowusie” musiały wymyślić strój smoka i stworzyć niezwykłe jajo. Wszystkie zaprojektowane stroje, dekoracje musiały znaleźć się w kartonowym pudełku o konkretnych wymiarach za wyjątkiem stroju smoka.

Po zakończonej prezentacji zespół przeszedł do Pokoju Kreatywnego świętowania, gdzie czekał na nich poczęstunek i zadanie niespodzianka.

GRATULUJEMY naszej reprezentacji. Byliście WSPANIALI.

Krótka relacja wraz z filmem jest zamieszczona na naszym facebooku. Zapraszamy.

Róża Bojda