Ważne informacje związane z występem dzieci w WCK.

12 marca na występ do WCK dzieci pojadą wynajętym autobusem pod opieką wychowawczyń. Prosimy, żeby w tym dniu NIE ODBIERAĆ dzieci, które są krócej w przedszkolu np. do 13.00, 14.00 – One jadą razem z grupą na występ.
Od 14.00 na czas występów przedszkole będzie zamknięte, ponieważ wszyscy będziemy w WCK.
 
PROŚBA do rodziców po występie:

Dotyczy GRUP: Smerfy, Misie, Bajoskrzaty
Prosimy by jeden rodzic np. mama – przyszedł na salę klubową i pomógł przebrać swoje dziecko.
Dotyczy GRUPY: Krasnalki
W przebieraniu pomogą nam mamy, które zgłosiły się do pomocy. Pozostałych rodziców proszę o cierpliwe czekanie (dzieci przebierają się w dwóch niedużych garderobach i większa ilość mam nie zmieści się). Czas przebierania ok 15 minut.
Przebrane dzieci będą wydawane Rodzicom – grupa dzieci z nauczycielkami  podejdzie na korytarz obok sali lustrzanej.
 Bardzo prosimy o zachowanie cierpliwości  ze względu na bezpieczeństwo dzieci.
 W razie pytań proszę o kontakt z wychowawcą grupy lub dyrekcją.
Róża Bojda