W zdrowym ciele zdrowy duch

Tym hasłem Krasnalki rozpoczęły miesiąc Marzec. Spośród wielu zajęć ruchowych jakie dotychczas się odbyły – patrz zakładka „ Przedszkole w ruchu” zaplanowałyśmy zajęcia ruchowe z rodzicami pod hasłem: „Dzieciaki Fitnesiaki”– w Fitness Klubie „Elixir”. Celem tego przedsięwzięcia było propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu z rodzicami. Chciałybyśmy, aby nasi wychowankowie byli zdrowi i sprawni fizycznie, a uprawianie sportu było stałym elementem spędzania czasu z rodziną. Zajęcia poprowadzone przez trenerkę Fitnessu bardzo się dzieciom podobały, duże wrażenie wywarło również wyposażenie klubu a zwłaszcza urządzenie sportowe na siłowni.

 A oto zdjęcia z naszego pobytu w Fitness Klubie i ćwiczeń:

Podziękowanie dla mam, które zdecydowały się z nami uczestniczyć w tych ćwiczeniach. Gratulujemy i dziękujemy.

Dorota Cios