Rodzinne zabawy ruchowe

 W ramach realizacji programu „Przedszkole w ruchu – Ćwiczyć każdy może” w piątek 14 marca 2014 r w grupie „Smerfów” zostały zorganizowane w godzinach popołudniowych zajęcia ruchowe, na które zaproszono rodziców, rodzeństwo i opiekunów dzieci. Celem głównym zajęcia było: rozwijanie sprawności ruchowej dzieci oraz wzmacnianie więzi emocjonalnej między dzieckiem a rodzicem poprzez ćwiczenia ruchowe.
„Smerfy” wraz z rodzicami, babciami, rodzeństwem brały udział między innymi w następujących ćwiczeniach i zabawach:  „Witanie różnymi częściami ciała”, „Kołyska”, ”Naleśniki”, „Jazda na dywanie”, „Jazda na koniu”,”Tunel”. Były także zabawy z chusta animacyjną oraz relaksacyjne masażyki.
Dzieci były zadowolone i szczęśliwe, że mogą ćwiczyć ze swoimi bliskimi. Zajęcia upłynęły w pogodnej, życzliwej i pełnej humoru atmosferze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i opiekunom za przybycie i za wspaniałą atmosferę podczas zajęć! Na koniec zajęć wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani wiosennymi kanapkami i CRIPSAMI – chrupiącymi plasterkami jabłka.

Aleksandra Szymanowska

SUPER zabawa – zobaczcie sami:)