Walentynki w przedszkolu

 Walentynki w naszym przedszkolu odbyły się pod znakiem przyjaźni i radości z przebywania ze sobą. Walentynki to dzień, w którym obdarowuje się osobę lubianą drobnym upominkiem tzw. Walentynką. Dlatego też przygotowaliśmy dla dzieci walentynkowe niespodzianki. Najpierw był wspólny teatrzyk w żłobku  z młodszymi kolegami. Dzieci wzięły udział w przedstawieniu „Złota Rybka” w wykonaniu Studia Małych Form Teatralnych SZTUKA. Po teatrzyku była słodka niespodzianka przygotowana przez dyrekcje obu placówek. Dzieci zajadały się pysznymi cukierkami.

Nie zabrakło oczywiście walentynkowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał duże, czerwone, czekoladowe serduszko.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pokrycie kosztów teatrzyku.

Róża Bojda