Przygotowania do nowego roku szkolnego

 Okres wakacji był dla nas bardzo pracowity, był to czas remontów i inwestycji. Najpierw w miesiącu lipcu wymieniono stolarkę okienną na piętrze budynku: w sali grupy 3,4-latki, w leżakowni, magazynku przy sali zajęć i na klatce schodowej.

Przeprowadzono również prace malarskie pomieszczeń przedszkola. Odmalowano salę zajęć grupy 3,4-latki, leżakownię, część korytarza na pietrze i na parterze, magazynek przy sali zajęć klatkę schodową oraz główne wejście do przedszkola.

W sierpniu: remontowano kominy i częściowo dach oraz pęknięcia na patio.

Równocześnie trwały prace w ogrodzie przedszkolnym, które były związane w powstaniem nowego placu zabaw dla dzieci. Najpierw musieliśmy zdemontować stare urządzenia znajdujące się w ogrodzie – trap z wieżą i ślizgiem oraz piaskownice. Było to nie lada wyzwanie, potrzebny był sprzęt typu koparka i samochód ciężarowy do wywiezienia gruzu.

Róża Bojda