Witamy Mikołaja

W czwartek 6 grudnia wszystkie dzieci w przedszkolu z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Świętego Mikołaja. Na szczęście w tym dniu nieco przyprószył śnieżek i Mikołaj nie miał problemów z dotarciem do przedszkola.

Powiedział, że w tym roku dzieci były bardzo grzeczne – widział to z nieba – i dlatego odwiedził nasze Przedszkole. Spotkanie z naszym gościem było miłą przygodą, gdyż razem z Mikołajem tańczyliśmy, śpiewaliśmy mu piosenki.

Nadszedł czas długo oczekiwany przez dzieci – mowa o rozdawaniu prezentów. Dzieci do św. Mikołaja podchodziły z radością ale czasami również i z lękiem, bowiem wypytywał On m.in. o zachowanie dzieci, czy pomagają rodzicom itd.

Czas szybko minął, po spotkaniu pozostały wspomnienia i upominki… ale za rok Mikołaj też nas odwiedzi.

 Róża Bojda

Więcej zdjęć wkrótce w Galerii.