Spotkanie Przedświąteczne w ZS nr 3 w Wodzisławiu Śląskim

 12.12.2012r. dzieci 5-6 letnie z grupy Plastusie i Krasnalki ze swoimi paniami Gabrielą Krygier- Kuchcińską i Katarzyną Kocerba skorzystały z zaproszenia uczniów z ZS nr 3 i wzięły udział w Spotkaniu Przedświątecznym. Uczniowie i nauczyciele tejże szkoły byli bardzo gościnni. Najpierw zmarzniętych przedszkolaków ugoszczono ciepłą herbatą i ciasteczkami. Następnie dzieci podziwiały występy uczniów i brały udział w konkursie Anioł Roku 2012. Przedszkolaki miały okazję zaprojektować swoją bombkę. Oczywiście Aniołki wzięły je pod swoje skrzydełka i chętnie im w tym zadaniu pomagały. Na zakończenie odbyły się tańce z Aniołkami. Gdy nadszedł czas powrotu dzieci pożegnały się i w dobrych humorach wróciły do przedszkola.

Gabriela Krygier – Kuchcińska