Jasełka

Tego właśnie tego wieczoru
gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze,
przy stołach są miejsca dla obcych,
bo nikt być samotny nie może.

To właśnie tego wieczoru,
od bardzo wielu wieków,
pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku.

Święta Bożego Narodzenia są świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. To czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia.

Dlatego 18 grudnia 2012 roku – na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, spotkaliśmy się wspólnie z rodzicami aby ze wzruszeniem przeżyć ten piękny, święty czas. Spotkanie odbyło się w miłej, przedświątecznej atmosferze. Przedszkolaki z grupy „Plastusie” pod kierunkiem Pani Gabrysi K.K i Pani Basi Sz. przygotowały piękną inscenizację jasełkową, która wzbudziła w rodzicach ogromne wzruszenie i została nagrodzona gromkimi brawami. W powietrzu czuć było “ducha” nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Gabriela Krygier-Kuchcińska

Zachęcamy do odwiedzenia galerii.