Świąteczne spotkanie

” Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy;
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,
dzień, który już każdy z nas zna od kołyski”.

  Radość zawitała do grupy Krasnalków w sposób namacalny, rzeczywisty…a to za sprawą zarówno rodziców jak i dzieci. Krasnalki postanowiły wraz z paniami przygotować dla swoich najbliższych świąteczną niespodziankę w postaci spektaklu “Jesień odchodzi – zima nadchodzi a wraz z nią świąteczny czas”.Rodzice natomiast przygotowali dla swoich pociech wspaniały poczęstunek. Mamy także upiekły przepyszne ciasta,którymi poczęstowano przybyłych gości.
Na zakończenie występów dzieci złożyły rodzicom życzenia świąteczne.
  Pani dyrektor Róża Bojda w pięknych słowach podziękowała dzieciom za występy i również złożyła wszystkim zaproszonym gościom życzenia świąteczne.

Wychowawczyni: Katarzyna Kocerba


Więcej zdjęć w GALERII. zapraszamy.