Laureaci Konkursu Międzynarodowego “Mój Przyjaciel Miś”

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.

Z okazji przypadającego w listopadzie Święta Pluszowego Misia nasi wychowankowie wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pod hasłem „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ” organizowanym przez Przedszkole w Syryni.

W konkursie wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym, z przedszkoli polskich i zagranicznych, z polskim językiem nauczania.

GRATULUJEMY naszym wychowankom z grupy 5-latków:

I miejsce w kategorii dzieci 5-6 letnich zajęła Kinga Łapa

wyróżnienie w tej samej kategorii zajęła Patrycja Krzyżanowska.