XIII Sportowa Olimpiada Przedszkolna

28 maja 2010 w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 6 w Wodzisławiu Śl. odbyła się XIII Sportowa Olimpiada Przedszkolna. W olimpiadzie wzięły udział dzieci sześcioletnie z wodzisławskich przedszkoli.

Mali sportowcy zmagali się z takimi konkurencjami jak: skoki na piłkach, bieg na skakance, skoki w workach, tor przeszkód itp.

O punkty dla przedszkoli walczyli również nauczyciele. Komisja sędziowska w składzie: Mirosława Kuźnik ? dyrektor PP nr1, Róża Bojda ? dyrektor PP nr 18 i Marek Przybysz ? nauczyciel ZSP nr 6 przyznała następujące nagrody:
I miejsce PP nr 13 ? puchar, złote medale i dyplomy;
II miejsce dla PP nr 3 – srebrne medale i dyplomy;
III miejsce dla PP nr 4 ? brązowe medale i dyplomy.
Nagrody wręczali goście: Ryszard Ciesielski ? naczelnik Wydziału Edukacji w Wodzisławiu Śl. i Aleksandra Dembowy ? kierownik ds. Przedszkoli. Wszystkie reprezentacje otrzymały: gry planszowe, książki, paletki, czekolady, wafelki i soczki. Na zakończenie wszyscy częstowali się tortem.Gratulujemy naszej drużynie !