Jadłospis

Jadłospis 2019/2020

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak, aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergiami i nietolerancją pokarmową. W związku z powyższym przy jadłospisie będzie można znaleźć spis alergenów.
Dla dzieci z alergią  pokarmową podawane są w miarę możliwości odpowiednie zamienniki zgodnie z zaleconą dietą.
W każdej grupie przedszkolnej przez cały dzień dzieci mają dostęp  do wody mineralnej.

Wykaz alergenów:
Numery alergenów występujących w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz)
2. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
3. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
4. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie)
5. Soja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
6. Mleko i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
7. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca,orzechy pekan, orzechy brazylijskie, orzechy pistacjowe, orzechy makadamia oraz produkty przygotowane na ich bazie)
8. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
9. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
10. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
11. Dwutlenek siarki
12. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie)
Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, oregano, bazylia, papryka słodka, tymianek, kminek, cukier waniliowy, cynamon
Zgodnie z informacjami od producentów mogą one zawierać śladowe ilości: glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.
________________________________________________________________________________________

Jadłospis

02.09.2019r. do 13.09.2019r.

Poniedziałek

02.09.2019r

ŚNIADANIE: Kiełbaski dziecięce na gorąco z musztardą (9), chleb orkiszowy z masłem (1,6), pomidorki koktajlowe, herbata malinowa.

DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem (6), naleśniki (1,2) z dżemem, kompot.
PODWIECZOREK:
Bułka graham (1) z masłem (6) i serkiem owocowym Almette (6), kawa zbożowa z mlekiem (6).

Wtorek

03.09.2019r

ŚNIADANIE: Szwedzki stół: szynka (9), papryka, rzodkiewka,ogórek, chleb graham (1) z masłem (6), herbata z miodem i cytryną.
DESER: Jogurt naturalny (6) z musem truskawkowym.

OBIAD: Zupa grysikowa, kotlet mielony (2), sałatka z buraczków, ziemniaki, kompot. PODWIECZOREK: Kisiel morelowy ze słomką ptysiową.

Środa

04.09.2019r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z musli, chałka z masłem(6) i dżemem (1).
DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD: Rosół z makaronem (2,8), kurczak duszony, sos (6), sałatka z czerwonej kapusty, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Baton ziarnisty (1) z pastą z szynki (6), herbata leśna.

Czwartek

05.09.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy z masłem (1,6), polędwica drobiowa,pomidor, herbata z cytryną i miodem.
DESER: Owoce w plasterkach: jabłko, kiwi.OBIAD: Zupa jarzynowa (6), kotlet drobiowy (2), surówka z kapusty pekińskiej, ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK:
Kasza manna z musem malinowym (6).
Piątek

06.09.2019r.

ŚNIADANIE: Baton pszenny z masłem (1,6),twarożek waniliowy(6), kakao (6)

DESER: Koktajl bananowy (6).
OBIAD: Barszcz ukraiński (6), kotlet rybny mielony (3), marchewka z groszkiem, kompot.

PODWIECZOREK: Mus owocowy Kubuś.

Poniedziałek

09.09.2019r.

ŚNIADANIE: Parówka z szynki na gorąco, chleb z masłem (1,6), keczup, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD: Zupa ziemniaczana z koperkiem, łazanki (1) z mięsem i kapustą, kompot.

PODWIECZOREK: Chleb słonecznikowy (1) z szynką i ogórkiem zielonym, herbata malinowa.

Wtorek

10.09.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb dyniowy z masłem (1,6), polędwicą cygańską (9), żółtym serem (6) i zieloną sałatą, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Deser jogurtowy (6) z musem truskawkowym i jagodowym.
OBIAD: Zupa ryżowa (1,2,6), bogracz (6), kluski śląskie (1,2), kompot.

PODWIECZOREK: Baton pszenny z masłem (1,6),twarożek waniliowy(6), bawarka (6).

Środa

11.09.2019r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami kukurydzianymi, rogalik (1) z masłem (6).

DESER: Arbuz.

OBIAD: Zupa ogórkowa (6), kluski z mięsem (2) okraszone boczkiem i duszoną cebulką, kompot.

PODWIECZOREK: Chleb słonecznikowy (1) z pasztetem i kiszonym ogórkiem, herbata z dzikiej róży.

Czwartek

12.09.2019r.

ŚNIADANIE:Chleb (1) z masłem (6), z szynką drobiową, rzodkiewką, herbata z cytryną.

DESER: Sok multiwitamina.

OBIAD:Zupa grysikowa, makaron spaghetti (2) z sosem bolońskim, kompot.

PODWIECZOREK: Bułka kanapkowa (1) z sałatką francuską (2,6), kawa Inka z mlekiem(6).

Piątek

13.09.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy (1) z pastą z makreli (3)herbata z cytryną.

DESER: Jabłko w plasterkach.

OBIAD: Zupa krem z cukinii z grzankami (6,1), halibut panierowany (3,2), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

PODWIECZOREK: Serek Danio waniliowy (6).