Jadłospis 2018/2019

Jadłospis 2018/2019

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak, aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergiami i nietolerancją pokarmową. W związku z powyższym przy jadłospisie będzie można znaleźć spis alergenów.
Dla dzieci z alergią  pokarmową podawane są odpowiednie zamienniki zgodnie z zaleconą dietą.
W każdej grupie przedszkolnej dzieci mają dostęp przez cały dzień do wody mineralnej.

Wykaz alergenów:
Numery alergenów występujących w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, pszenica)
2. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
3. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
4. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie)
5. Soja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
6. Mleko i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
7. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca,orzechy pekan, orzechy brazylijskie, orzechy pistacjowe, orzechy makadamia oraz produkty przygotowane na ich bazie)
8. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
9. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
10. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
11. Dwutlenek siarki
12. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie)
Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, oregano, bazylia, papryka słodka, tymianek, kminek, cukier waniliowy, cynamon
Zgodnie z informacjami od producentów mogą one zawierać śladowe ilości: glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.
________________________________________________________________________________________

Jadłospis

01.08.2019r. do 16.08.2019r.

Czwartek

01.08.2019r

ŚNIADANIE: Chleb z masłem (1,6), szynka z indyka, sałata zielona, pomidor, herbata z cytryną.

DESER: Banan.

OBIAD: Zupa ogórkowa (6), łazanki (1) z mięsem i kapustą, kompot.

PODWIECZOREK: Bułka orkiszowa (1) z serkiem owocowym Almette (6), kakao(6).

Piątek

02.08.2019r

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami kukurydzianymi, chałka  z masłem (1,6).

DESER: Sok multiwitamina.

OBIAD: Żurek (6), racuchy z jabłkiem (2,1,6), kompot.

PODWIECZOREK: Mus owocowy Kubuś.

Poniedziałek

05.08.2019r.

ŚNIADANIE: Parówki z szynki (9) na gorąco, keczup, pomidor koktajlowy, chleb orkiszowy z masłem (1,6), herbata z cytryną i miodem.

DESER:Jogurt naturalny z musem truskawkowym (6).

OBIAD: Zupa brokułowa (6), naleśniki z dżemem, kompot.
PODWIECZOREK:
Chleb z masłem (1,6) z szynką i ogórkiem zielonym, herbata malinowa.

Wtorek

06.08.2019r.

ŚNIADANIE:Baton pszenny z masłem (1,6),twarożek waniliowy(6),kakao (6)

DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD:Rosół z makaronem (1,2), gołąbki zapiekane w sosie pomidorowym (6), ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Kisiel cytrynowy z biszkoptem.

Środa

07.08.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb cebulowy (1) z makrelą w pomidorach (3), herbata z cytryną.
DESER:
Nektaryna.
OBIAD: Kapuśniak,gulasz drobiowy z kaszą,surówka z ogórka z jabłkiem, kompot.PODWIECZOREK: Kasza manna (6) z musem truskawkowym.
Czwartek

08.08.2019r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami ryżowymi, chałka (1) z masłem (6) i dżemem.

DESER: Deser Monte (6).

OBIAD: Zupa ziemniaczana, pieczeń z indyka, sos (6), ziemniaki, sałatka z białej kapusty, kompot.

PODWIECZOREK: Chleb (1) z pasztetem, ogórek kiszony, herbata leśna.

Piątek

09.08.2019r.

ŚNIADANIE:Chleb orkiszowy (1) z sałatką śledziową (2,3), herbata z cytryną.

DESER: Sok bananowy.
OBIAD: Grochówka (6), halibut panierowany (2), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

PODWIECZOREK: Serek Bakuś waniliowy(6).

Poniedziałek

12.08.2019r.

ŚNIADANIE: Kiełbaski drobiowe na gorąco z musztardą (9), chleb cebulowy z masłem (1,6), pomidorki koktajlowe, herbata malinowa.

DESER: Owoce w plasterkach: arbuz, melon.
OBIAD: Zupa brokułowa z kaszą jaglaną(6), placki ziemniaczane ze śmietaną (6), kompot.

PODWIECZOREK: Chleb słonecznikowy z masłem (1,6) z szynką i ogórkiem zielonym, herbata z cytryną.

Wtorek

13.08.2019r.

ŚNIADANIE: Szwedzki stół: polędwica drobiowa, papryka, rzodkiewka, ogórek, chleb graham z masłem (1,6), herbata z cytryną.

DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD: Zupa grysikowa, kotlet mielony (2),buraczki, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Bułka kanapkowa (1) z masłem (6), szynką drobiową, ogórkiem zielonym, kawa Inka z mlekiem (6).

Środa

14.08.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb dyniowy z masłem (1,6), polędwicą cygańską (9), pomidorem i zieloną sałatą, herbata malinowa.

DESER: Jogurt naturalny (6) z musem bananowo-truskawkowym.

OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem (6), ziemniaki, biała pieczeń, sos (6), surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

PODWIECZOREK: Kisiel cytrynowy z biszkoptem.

Czwartek

15.08.2019r.

Święto
Piątek

16.08.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb z masłem (1,6), żółtym serem (6), herbata z dzikiej róży.

DESER: Sok multiwitamina.
OBIAD: Zupa jarzynowa, ryż z koktajlem truskawkowym (6), kompot.

PODWIECZOREK: Aktimel (6)

 

18.03.2019r. do 29.03.2019r.

Poniedziałek

18.03.2019r

ŚNIADANIE: Kiełbaski drobiowe na gorąco, ogórek zielony, chleb z masłem (1,6), herbata z cytryną.

DESER: Serek Bakuś waniliowy (6).

OBIAD: Barszcz ukraiński (6), łazanki (2) z  mięsem i kapustą kiszoną, kompot.

PODWIECZOREK: Chleb ziarnisty (1) z pastą edamską (ser żółty, ogórek, szynka konserwowa) herbata z dzikiej róży.

Wtorek

19.03.2019r

ŚNIADANIE: Chleb dyniowy z masłem (1,6), polędwicą cygańską (9), pomidorem i zieloną sałatą, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Banan.

OBIAD: Kapuśniak, kotlety mielone (2), ziemniaki, marchewka na gęsto, kompot.

PODWIECZOREK: Budyń malinowy (6) z rurkami waflowymi.

Środa

20.03.2019r

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami kukurydzianymi, baton orkiszowy z masłem (1,6).

DESER: Owocowa wyspa: banan, mandarynka,kiwi.

OBIAD:Zupa jarzynowa, potrawka z kurczaka (6) z kaszą, kompot.

PODWIECZOREK:Chleb z masłem (1,6), pastą z fileta z makreli (3) w pomidorach, herbata z cytryną.

Czwartek

21.03.2019r.

ŚNIADANIE: Wiosenne kanapki: chleb z masłem (1,6), polędwica sopocka, sałata lodowa, ogórek zielony, papryka czerwona, herbata malinowa.

DESER: Koktajl malinowy (6).

OBIAD: Zupa pomidorowa z muszelkami (6), gulasz wieprzowy(6) z kaszą, surówka z marchewki, pora i jabłka, kompot.

PODWIECZOREK: Jagodzianka,  herbata z cytryną.

Piątek

22.03.2019r.

ŚNIADANIE: Bułka paryska z masłem (1,6) z sałatką śledziową (2,3), herbata z cytryną.

DESER: Sok jabłkowo – malinowy.

OBIAD: Żurek z jajkiem (2,6), kopytka serowe (2,6) z masłem, kompot.

PODWIECZOREK: Mus owocowy Kubuś.

Poniedziałek

25.03.2019r.

ŚNIADANIE:Parówki z szynki (9) z musztardą, chleb orkiszowy (1) z masłem (6), herbata malinowo-cytrynowa.

DESER: Jogurt naturalny (6) z musem truskawkowym.

OBIAD: Zupa marchewkowa (6), racuchy (1,2,6) z jabłkami, kompot.

PODWIECZOREK: Chleb słonecznikowy (1) z pasztetem i ogórkiem kiszonym, kawa zbożowa z mlekiem (6).

Wtorek

26.03.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb (1) z masłem (6), szynką, pomidorem, herbata malinowa.

DESER: Sok Kubuś.

OBIAD: Zupa grysikowa (1,2), pieczeń rzymska, ziemniaki, sos (6), surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

PODWIECZOREK: Deser „Chmurka” (6).

Środa

27.03.2019r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z ryżem, chałka (1) z masłem (6) i dżemem.

DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD: Rosół z makaronem literki (2,8), kurczak duszony, sos (6), sałatka z czerwonej kapusty, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Kisiel morelowy ze słomką ptysiową.

Czwartek

28.03.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb ziarnisty (1)  z masłem (6) i pastą z łososia (3), herbata z dzikiej róży.

DESER: Owoce w plasterkach: jabłko, kiwi, melon.

OBIAD: Grochówka z kiełbasą (9), pulpety (2) w sosie pomidorowym (6), ziemniaki, sałatka z ogórka kiszonego i jabłka, kompot.

PODWIECZOREK: Bułka kanapkowa (1) z masłem (6), szynką drobiową, ogórkiem zielonym, kawa zbożowa z mlekiem (6).

Piątek

29.03.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb (1) z pastą twarogową z malinami (6), kakao (6).

DESER: Sok multiwitamina.

OBIAD: Barszcz biały (6), kotlet rybny mielony (3), ziemniaki, kapusta kiszona zasmażana, kompot.

PODWIECZOREK: Deser Monte (6)

04.03.2019r. do 15.03.2019r.

Poniedziałek

04.03.2019r

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy z masłem (1,2,6), jajecznica ze szczypiorkiem (2), herbata z miodem i cytryną.

DESER: Jabłko w plasterkach.

OBIAD: Zupa ziemniaczana z koperkiem, łazanki (1) z mięsem i kapustą, kompot.

PODWIECZOREK:Chleb z masłem (1,6), szynka, ogórek zielony, kawa Inka z mlekiem (6).

Wtorek

05.03.2019r

ŚNIADANIE: Baton ziarnisty (1) z pastą z szynki (6), herbata leśna.
DESER: Sok bananowy.

OBIAD: Zupa fasolowa (6), pierogi  z mięsem i kapustą (1,2),kompot.

PODWIECZOREK: Pieczywo ciemne z masłem (1,6), z polędwicą z indyka, pomidorem i sałatą, kakao (6).

Środa

06.03.2019r

ŚNIADANIE:Zupa mleczna (6) z płatkami,chałka z masłem(6) i dżemem (1).

DESER: Owoce w plasterkach: jabłko, gruszka.

OBIAD: Żurek z maślanki (7), paluszki rybne (2,3), surówka z kapusty pekińskiej, ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK:
Kasza manna (6) z musem truskawkowym.

Czwartek

07.03.2019r.

ŚNIADANIE:Chleb ziarnisty z masłem (1,6) i kiełbasą krakowską (9), ogórek zielony, herbata z miodem i cytryną.
DESER: Deser jogurtowy malinowo – jagodowy (6).

OBIAD: Barszcz czerwony z ziemniakami (6), gulasz wieprzowy z kaszą (6,1), surówka z marchewki, pora i jabłka, kompot.

PODWIECZOREK: Bułka paryska (1) z pastą edamską (6) (ser żółty, ogórek, szynka konserwowa), herbata z dzikiej róży.

Piątek

08.03.2019r.

ŚNIADANIE:Bułka paryska z masłem(1,6), serkiem Almette (6),bawarka (6).

DESER: Sok multiwitamina.

OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem (6), halibut panierowany (2,3), ziemniaki, kapusta kiszona zasmażana, kompot.

PODWIECZOREK: Serek Bakuś waniliowy (6), banan.

Poniedziałek

11.03.2019r.

ŚNIADANIE:Parówka z szynki na gorąco, chleb z masłem (1,6), keczup, herbata z miodem i cytryną. ) na gorąco, musztarda, pomidor daktylowy, chleb cebulowy (1) z masłem, herbata z cytryną.

DESER: Owoce w plasterkach: jabłko, melon.

OBIAD: Zupa kalafiorowa z kaszą jaglaną(6), naleśniki z dżemem, kompot.

PODWIECZOREK: Zapiekanki z żółtym serem (1,6) i keczupem, herbata malinowo-cytrynowa.

Wtorek

12.03.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy (1) z pastą z makreli wędzonej (3), herbata z cytryną i miodem.

DESER: Mandarynka.

OBIAD: Zupa koperkowa z ziemniakami (6), strogonow, kasza gryczana, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

PODWIECZOREK: Budyń śmietankowy z rurkami waflowymi (6).

Środa

13.03.2019r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z musli,bułka maślana z masłem (1,6).

DESER: Owoce w plasterkach: gruszka, kiwi, melon.

OBIAD: Krupnik (6), bitki wieprzowe, sos (6), ziemniaki, surówka z ogórka kiszonego, jabłka, kompot.

PODWIECZOREK: Gofry (2) z dżemem, herbata z cytryną.

Czwartek

14.03.2019r.

ŚNIADANIE: Szwedzki stół: kiełbasa szynkowa, ogórek zielony, papryka czerwona, chleb (1) z masłem (6), herbata malinowa.

DESER: Koktajl bananowy (6).

OBIAD: Rosół z lanym ciastem (1,2), mokre kotlety (drobiowe w zalewie) (1,2), fasolka szparagowa na gęsto, ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK:
Chleb graham z masłem (1,6) i sałatką francuską (2,6) , herbata z miodem i cytryną.

Piątek

15.03.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb cebulowy (1) z sałatką śledziową (3), herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok jabłkowy.
OBIAD: Zupa jarzynowa, ziemniaki, kotlet z jajka (2), mizeria(6), kompot.

PODWIECZOREK: Aktimel (6)

 

18.02.2019r. do 01.03.2019r.

Poniedziałek

18.02.2019r

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy z masłem (1,6), parówka z indyka (9) na gorąco z keczupem, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok multiwitamina.

OBIAD: Zupa ziemniaczana (8),ryż z koktajlem truskawkowym (6), kompot.

PODWIECZOREK: Baton pszenny (1) z pasztetem (1,9) i ogórkiem konserwowym, bawarka (6).

Wtorek

19.02.2019r

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami owsianymi,rogal (1) z masłem (6) i dżemem.

DESER: Deser Monte (6)

OBIAD: Zupa jarzynowa (6), gulasz wieprzowy z kaszą,surówka z  pora, jabłka,marchewki, kompot.
PODWIECZOREK: Kisiel wiśniowy, ciastko zbożowe.

Środa

20.02.2019r

ŚNIADANIE: Chleb dyniowy (1) z masłem (6), polędwicą cygańską (9), pomidorem, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD: Zupa pomidorowa z makaronem (6), kotlet drobiowy panierowany (2), ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.
PODWIECZOREK:
Koktajl bananowy (6), biszkopty.

Czwartek

21.02.2019r.

ŚNIADANIE: Bułka graham z masłem (1,6) żółtym serem (6) i pomidorem, kakao (6).

DESER: Deser jogurtowy malinowo – bananowy (6).

OBIAD: Zupa zalewajka ze śmietaną (6), makaron z serem (2,6) i masłem, kompot.

PODWIECZOREK: Pieczywo ciemne z masłem (1,6) z szynką drobiową i sałatą (9), herbata malinowa.

Piątek

22.02.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb mieszany(1) z pastą z makreli (2,3),herbata z cytryną.

DESER: Jabłko w plasterkach.
OBIAD: Zupa brokułowa z kaszą jaglaną(6), placki ziemniaczane ze śmietaną (6), kompot,

PODWIECZOREK: Sok Bobofrut, ciastko zbożowe BelVita.

Poniedziałek

25.02.2019r.

ŚNIADANIE: Kiełbaski orawskie na gorąco (9) z musztardą, chleb (1) z masłem (6), herbata z cytryną.

DESER: Sok multiwitamina.

OBIAD: Zupa marchewkowa (6), racuchy z jabłkami (1,2,6), kompot.

PODWIECZOREK: Bułka paryska z twarożkiem (6), kawa zbożowa z mlekiem (6).

Wtorek

26.02.2019r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z musli, chałka (1) z masłem (6) i dżemem.

DESER: Owoce w plasterkach: melon, banan.

OBIAD: Zupa z zielonego groszku, gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym (6), ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Galaretka wiśniowa z pianką.

Środa

27.02.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy (1) z pastą z jajek (2), herbata z cytryną.
DESER: Sok Witaminka.

OBIAD: Zupa ogórkowa (6), kluski z mięsem (2) okraszone boczkiem i duszoną cebulką, kompot.

PODWIECZOREK: Tosty z masłem czosnkowym z serem (1,6), szynką konserwową i keczupem, herbata malinowo-cytrynowa.

Czwartek

28.02.2019r.

Tłusty czwartek

ŚNIADANIE: Szwedzki stół: szynka (9), papryka, ser żółty (6), chleb ziarnisty (1) z masłem (6), herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok Witaminka.

OBIAD: Rosół z makaronem (2), biała pieczeń w sosie (6), ziemniaki, surówka z marchewki i ogórka konserwowego, kompot

PODWIECZOREK: Pączek, bawarka (6).

Piątek

01.03.2019r.

ŚNIADANIE: Baton (1) z sałatką śledziową (3), herbata malinowa

DESER: Mandarynka.
OBIAD: Żurek (6), kotlet z ryby (2), ziemniaki, kapusta kiszona zasmażana, kompot.

PODWIECZOREK: Mus owocowy Kubuś.

04.02.2019r. do 15.02.2019r.

Poniedziałek

04.02.2019r

ŚNIADANIE: Parówki z indyka na gorąco,musztarda (9),chleb orkiszowy (1) z masłem (6), herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok Marwit jabłkowy.

OBIAD: Barszcz ukraiński (6), kluski na parze(1,2), z koktajlem truskawkowym (6), kompot.

PODWIECZOREK:Chleb graham z masłem (1,6) i sałatką francuską (2,6), Kawa Inka (6).

Wtorek

05.02.2019r

ŚNIADANIE: Szwedzki stół: polędwica sopocka, papryka, sałata, ser żółty (6), chleb (1) z masłem(6), herbata z miodem i cytryną.

DESER: Mandarynka.

OBIAD: Zupa brokułowa (6), indyk duszony w sosie (6), ziemniaki, kapusta czerwona, kompot.

PODWIECZOREK: Kisiel cytrynowy z rurkami waflowymi.

Środa

06.02.2019r

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami owsianymi, chałka z masłem (1,6).

DESER: Sok multiwitamina.

OBIAD: Rosół z makaronem (1), szaszłyki drobiowo – serowe w panierce (6), mizeria (6), ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK:
Jagodzianka,  herbata malinowa.

Czwartek

07.02.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy (1) z masłem (6), z szynką z indyka (9), zieloną sałatą i pomidorem, herbata malinowo-cytrynowa.

DESER: Deser jogurtowy malinowo – jagodowy (6).

OBIAD: Barszcz czerwony z ziemniakami (6), strogonow (6), ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Zapiekanka z serem (6) i keczupem, herbata owocowa.

Piątek

08.02.2019r.

ŚNIADANIE: Baton (1) z sałatką śledziową (3), herbata malinowa.

DESER: Sok Kubuś.
OBIAD: Zupa kalafiorowa z kaszą jaglaną (6,1),kotlet z jajka(1,2), ziemniaki, marchewka z groszkiem, kompot.

PODWIECZOREK: Serek Danio (6)

Poniedziałek

11.02.2019r.

ŚNIADANIE:Parówka z szynki na gorąco, chleb z masłem (1,6), keczup, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem (6), naleśniki z dżemem (6), kompot.

PODWIECZOREK: Chleb słonecznikowy (1) z szynką i ogórkiem zielonym, herbata malinowa.

Wtorek

12.02.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb ziarnisty (1) z masłem (6) i pastą kiełbasianą (9), ogórek zielony, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Owoce w plasterkach: kiwi, melon.

OBIAD: Rosół z lanym ciastem (1), potrawka z kurczaka, ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.

PODWIECZOREK:Chleb słonecznikowy(1) z pasztetem i kiszonym ogórkiem, herbata z dzikiej róży.

Środa

13.02.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy (1) z masłem (6), z szynką z indyka (9), z zieloną sałatą i pomidorem, bawarka (6).

DESER: Koktajl bananowy (6).

OBIAD: Zupa szpinakowa z ryżem (8), makaron spaghetti (2) z sosem bolońskim, kompot.

PODWIECZOREK: Graham (1) z twarożkiem (6), herbata z cytryną.

Czwartek

14.02.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb z masłem (1,6), szynka, pomidor, herbata malinowa.

DESER: Owoce w plasterkach: mandarynka, jabłko.

OBIAD: Krupnik(6), pulpety w sosie pomidorowym (2), sałatka z buraczków, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Mufinki własnego wypieku (2), herbata z cytryną.

Piątek

15.02.2019r.

ŚNIADANIE:Chleb mieszany(1) z sałatką śledziową (2,3),herbata z cytryną.

DESER: Banan.
OBIAD: Grochówka, halibut panierowany (2), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

PODWIECZOREK: Mus owocowy Kubuś.

 

21.01.2019r. do 01.02.2019r.

Poniedziałek

21.01.2019r

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy (1) z masłem(6), kiełbaski drobiowe z indyka (9) na gorąco z musztardą, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Koktajl bananowy (6)

OBIAD: Zupa marchewkowa (6), racuchy z jabłkami (1,2,6), kompot.

PODWIECZOREK: Mus owocowy Kubuś.

Wtorek

22.01.2019r

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami owsianymi, rogal (1) z masłem (6) i dżemem.

DESER: Sok multiwitamina.

OBIAD: Zupa fasolowa (6), pierogi  z mięsem i kapustą (1,2), kompot.
PODWIECZOREK:
Deser Monte (6)

Środa

23.01.2019r

ŚNIADANIE: Baton ziarnisty (1) z pastą z szynki (6), herbata leśna.
DESER:
Banan.OBIAD: Rosół z lanym ciastem (2,8), kotlet drobiowy (2), ziemniaki, mizeria(6), kompot. PODWIECZOREK:Deser jogurtowy (6) z musem truskawkowym i jagodowym.
Czwartek

24.01.2019r.

ŚNIADANIE: Kanapki własnej kompozycji: chleb mieszany z masłem (1,6), polędwica drobiowa, żółty ser, papryka, herbata z dzikiej róży.

DESER: Sok Witaminka.

OBIAD: Barszcz biały (6), spaghetti (2) z mięsem, kompot.
PODWIECZOREK:
Serek Danio (6)

Piątek

25.01.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy (1) z pastą z makreli wędzonej (3), herbata z cytryną i miodem.
DESER: Mandarynka.

OBIAD: Zupa pomidorowa z makaronem (6), kotlety rybne (2,3), ziemniaki, surówka z marchewki i ogórka, kompot.

PODWIECZOREK: Galaretka z pianką.

Poniedziałek

28.01.2019r.

Bal Karnawałowy

ŚNIADANIE: Parówki z szynki na gorąco, chleb orkiszowy (1) z masłem (6), herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok jabłkowy.

OBIAD: Zupa ogórkowa (6), łazanki (1) z mięsem i kapustą, kompot.

PODWIECZOREK:Gofry z dżemem (1,2) wypiek własny, herbata z cytryną.

Wtorek

29.01.2019r.

ŚNIADANIE:Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, chałka z masłem (1,6).

DESER: Owoce w plasterkach: jabłko, mango.

OBIAD: Zupa jarzynowa (6), gulasz wieprzowy z kaszą, surówka z marchewki, pora i jabłka, kompot.
PODWIECZOREK:
Chleb (1) z pasztetem, ogórek kiszony, herbata leśna.

Środa

30.01.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb dyniowy z masłem (1,6), polędwicą cygańską (9), żółtym serem (6) i zieloną sałatą, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok Kubuś.

OBIAD: Zupa ryżowa (8), sztuka mięsa, kapusta kiszona zasmażana, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Kasza manna (6) z musem malinowym.

Czwartek

31.01.2019r.

ŚNIADANIE: Chleb (1) z masłem (6) i kiełbasą szynkową, pomidor, herbata malinowo-cytrynowa.
DESER: Owoce w plasterkach: jabłko, kiwi.

OBIAD: Zupa grysikowa (8), mokre kotlety (drobiowe w zalewie) (1,2), mizeria(6), ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Budyń śmietankowo – malinowy (6) z biszkoptem.

Piątek

01.02.2019r.

ŚNIADANIE: Baton pszenny (1) z masłem i twarożkiem waniliowym (6), herbata z miodem i cytryną.

DESER: Sok pomarańczowy.
OBIAD: Żurek (6),halibut panierowany (2), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

PODWIECZOREK: Mleczna kanapka (6), banan.

 

od 29.10.2018r. do 09.11.2018r.

 
Poniedziałek

29.10.2018r.

ŚNIADANIE:Parówki z szynki (9) na gorąco, keczup, pomidor koktajlowy, chleb mieszany z masłem (1,6), herbata z cytryną.

DESER: Sok Bobofrut.

OBIAD: Barszcz biały (6), paluszki rybne (3), surówka z kapusty kiszonej, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Zapiekanki z serem i keczupem (6), herbata malinowa.

Wtorek

30.10.2018r.

ŚNIADANIE:Chleb (1) z pastą z szynki (9), herbata malinowa.
DESER: Jogurt naturalny (6) z musem truskawkowym.
OBIAD: Zupa ziemniaczana, biała pieczeń, ziemniaki, sos (6), surówka z kapusty pekińskiej, kompot.PODWIECZOREK: Bułka kanapkowa (1) z masłem(6) i szynką drobiową (9), kawa Inka z mlekiem.
Środa

31.10.2018r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna z płatkami owsianymi (6),bułka maślana z dżemem.
DESER: Owoce w plasterkach: jabłko, mango.
OBIAD:Zupa jarzynowa (8), spaghetti (2) z sosem bolońskim, kompotPODWIECZOREK: Bakuś shake do picia (6).
Czwartek

01.11.2018r.

Wszystkich Świętych
Piątek

02.11.2018r.

ŚNIADANIE:Chleb słonecznikowy (1) z pastą z makreli (3), herbata leśna.
DESER: Jabłko tarte z marchewką.OBIAD: Zupa z fasolki szparagowej (6), placki ziemniaczane (2), kompot. PODWIECZOREK: Jogurt Polskie smaki (6).
Poniedziałek

05.11.2018r.

ŚNIADANIE: Parówki z szynki (9) na gorąco, keczup, pomidor daktylowy, chleb cebulowy (1) z masłem (6), herbata z cytryną i miodem.

DESER: Deser Monte (6)

OBIAD: Barszcz czerwony z ziemniakami (6), łazanki (2) z  mięsem i kapustą kiszoną, kompot.

PODWIECZOREK: Chleb słonecznikowy (1) z masłem (6), szynką i ogórkiem zielonym, bawarka (6).

Wtorek

06.11.2018r.

ŚNIADANIE: Chleb dyniowy (1) z masłem (6), szynka, kabanoski drobiowe (9) Gryzole, warzywa do wyboru: ogórek zielony, papryka,herbata malinowa

DESER: Jogurt naturalny z musem malinowym(6)
OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem (6), gulasz z indyka z kaszą, surówka z marchewki, pora i jabłka, kompot.
PODWIECZOREK: Kisiel cytrynowy z biszkoptem.

Środa

07.11.2018r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami kukurydzianymi, chałka z masłem (1,6).

DESER: Mandarynka.

OBIAD: Zupa ogórkowa, szaszłyki drobiowo – serowe w panierce (6), mizeria (6), ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK:
Jagodzianka,  herbata malinowa.

Czwartek

08.11.2018r.

ŚNIADANIE: Szwedzki stół: szynka (9), papryka, rzodkiewka, ser żółty (6), chleb ziarnisty (1) z masłem (6), herbata z miodem i cytryną.
DESER: Sok Marwit jabłkowy.
OBIAD: Rosół z makaronem (2), bogracz (6), kluski, kompot. PODWIECZOREK: Rogal z masłem i miodem (1,6), kakao (6).
Piątek

09.11.2018r.

ŚNIADANIE: Chleb cebulowy (1) z pastą z tuńczyka (2,3),herbata z cytryną.
DESER:
Sok bananowy.
OBIAD: Barszcz ukraiński (6), kotlet rybny mielony (3), marchewka z groszkiem, kompot. PODWIECZOREK: Bakuś waflowy (6).