Jadłospis

od 15.09.2014r. do 26.09.2014r.

poniedziałek15.09.2014r.  ŚNIADANIE: Pieczywo mieszane z masłem, szynką,ogórkiem zielonym herbata z cytryną. DESER: Sok Kubuś o smaku banana i kiwi.OBIAD: Zupa marchewkowa, kluski na parze z marmoladą, kompot.

PODWIECZOREK: Bułka z masłem z serkiem Almette, kawa z mlekiem.

wtorek16.09.2014r. ŚNIADANIE:Zupa mleczna z płatkami czekoladowymi, baton pszenny z masłem.DESER:Jabłko.OBIAD: Zupa szpinakowa z ziemniakami, gulasz wieprzowy z kaszą,surówka z kiszonej kapusty, kompot.
PODWIECZOREK:Delicje, sok marchewkowy.
Środa17.09.2014r. ŚNIADANIE: Chleb z masłem, parówka z szynki, musztarda, herbata z cytryną. DESER:.Sok z czarnej porzeczki.OBIAD: Rosół z muszelkami, pieczeń z indyka, ziemniaki, sos, surówka z kapusty białej i ogórka, kompot.
PODWIECZOREK: Pączek, kakao.
Czwartek18.09.2014r. ŚNIADANIE: Chleb z masłem i pastą kiełbasianą i ogórkiem kiszonym, herbata z cytrynąDESER: Śliwki.OBIAD: Jarzynowa, zrazy wołowe, sałatka z kapusty czerwonej, ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK:Zapiekanki z żółtym serem ketchupem, herbata owocowa.
Piątek19.09.2014r. ŚNIADANIE: Bułka z masłem pomidorem i serem żółtym, herbata owocowa.DESER: Sok jabłkowyOBIAD:Grochówka, jajko w sosie musztardowym, surówka z pora i jabłka,ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Jogurt owocowy.

Poniedziałek22.09.2014r. ŚNIADANIE:Chleb z masłem, kiełbaska na gorąco z musztardą, herbata owocowa.DESER: Banan.OBIAD: Zupa z zielonego groszku, placki ziemniaczane, kompot.

PODWIECZOREK:Bułka z pasztetową, kawa zbożowa.

Wtorek23.09.2014r. ŚNIADANIE: Chleb ziarnisty, mielonka wieprzowa,sałata zielona, pomidor,kawa inka.
DESER:Sok multiwitamina.OBIAD:Zupa brokułowa, potrawka drobiowa z ryżem sałatka szwedzka, kompot.
PODWIECZOREK:Kisiel cytrynowy z biszkoptem.
Środa24.09.2014r. ŚNIADANIE:.Zupa mleczna z płatkami Nesquik,chałka z masłem.DESER: Actimel.OBIAD: Zupa koperkowa, gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK:.Bułka paryska z polędwicą drobiową, herbata z cytryną.

Czwartek25.09.2014r. ŚNIADANIE: Chleb z masłem i serkiem homogenizowanym, herbata z sokiem.DESER: Chrupsy jabłkowe.OBIAD:Barszcz biały sztuka mięsa, marchewka na gęsto, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK:Kasza manna z masłem i cukrem

Piątek26.09.2014r. ŚNIADANIE:Graham z masłem i pastą jajeczną, herbata z cytryną.DESER: Sok pomarańczowy.OBIAD: Kapuśniak, ryż z koktajlem truskawkowym, kompot.

PODWIECZOREK:Deser mleczny „Zott Monte”.

 

 

1.09.2014r. do 12.09.2014r.

poniedziałek01.09.2014r. ŚNIADANIE:Chleb z masłem, polędwica sopocka, pomidor, herbata z cytryną DESER: Sok multiwitamina.OBIAD: Barszcz czerwony z ziemniakami, naleśniki z dżemem, kompot.PODWIECZOREK: Budyń malinowy z sokiem.
wtorek02.09.2014r. ŚNIADANIE: Zupa mleczna z płatkami „Nestle”, bułka paryska z masłem. OBIAD: Zupa grysikowa, pulpety w sosie śmietanowym, sałatka z buraczków, ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK: Jogurt owocowy Serduszko.
Środa03.09.2014r. ŚNIADANIE:Chleb z masłem, pasta z kiełbasy, herbata z cytryną. DESER: Banan.OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem, kotleciki drobiowe w cieście,surówka z kapusty pekińskiej, ziemniaki, kompot.PODWIECZOREK: Bułka z masłem i serkiem Almette, kakao.
Czwartek04.09.2014r. ŚNIADANIE: Pieczywo mieszane z masłem i polędwicą drobiową, kawa z mlekiem.OBIAD: Rosół z lanym ciastem, pieczeń wieprzowa, sos, kapusta czerwona, ziemniaki,kompot.
PODWIECZOREK: Rogaliki z budyniem, herbata z cytryną.
Piątek05.09.2014r. ŚNIADANIE:Chleb z masłem i serkiem topionym, herbata z cytryną.DESER: Sok Kubuś.OBIAD: Zupa ogórkowa, ziemniaki, kotlety z jajek, mizeria, kompot.

PODWIECZOREK: Serek ”Bakuś”.

Poniedziałek08.09.2014r. ŚNIADANIE:Chleb z masłem, parówka drobiowa z musztardą, herbata owocowa.DESER: Jabłko.OBIAD: Zupa kalafiorowa, łazanki z kiełbasą i kapustą, kompot.

PODWIECZOREK:Bułka maślana z masłem i kremem Nutella, kawa zbożowa.

Wtorek09.09.2014r. ŚNIADANIE: Pieczywo mieszanez masłem, twarożek na słodko z konfiturą, herbata z cytryną.OBIAD: Krupnik, kotlet mielony, sałatka z białej kapusty, ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK:Sałatka owocowa.
Środa10.09.2014r. ŚNIADANIE: Zupa mleczna z kaszą manną, chałka z masłem i dżemem.DESER: Sok z czarnej porzeczki.OBIAD: Rosół z makaronem, kurczak pieczony, marchewka z groszkiem, ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Chleb z masłem, serem żółtym i pomidorem, herbata z cytryną.

Czwartek11.09.2014r. ŚNIADANIE: Chleb z masłem, kiełbasa drobiowa, herbata z sokiem malinowym.OBIAD: Zupa ziemniaczana, kluski z mięsem okraszone boczkiem, kompot.
PODWIECZOREK: Koktajl owocowy – truskawkowy.
Piątek12.09.2014r. ŚNIADANIE:Chleb z masłem i pastą z makreli, herbata z cytryną.DESER: Sok jabłkowy.OBIAD: Żurek śląski, makaron świderki z serem, masłem i cukrem, kompot.

PODWIECZOREK: Kinder mleczna kanapka.