Wpisy z Jadłospis

Jadłospis 2020/2021

Jadłospis 2020/2021

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Nr 1169/2011 w sprawie przekazywania konsumentom informacji na temat żywności, które ze szczególnym uwzględnieniem alergenów, muszą być łatwo dostępne tak, aby rodzic miał świadomość, że w odniesieniu do danej żywności występują kwestie związane z alergiami i nietolerancją pokarmową. W związku z powyższym przy jadłospisie będzie można znaleźć spis alergenów.
Dla dzieci z alergią  pokarmową podawane są odpowiednie zamienniki zgodnie z zaleconą dietą.
W każdej grupie przedszkolnej dzieci mają dostęp przez cały dzień do wody mineralnej.

Wykaz alergenów:
Numery alergenów występujących w posiłkach:
1. Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, pszenica)
2. Jaja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
3. Ryby i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
4. Orzeszki ziemne (arachidowe i produkty przygotowane na ich bazie)
5. Soja i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
6. Mleko i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
7. Orzechy (migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca,orzechy pekan, orzechy brazylijskie, orzechy pistacjowe, orzechy makadamia oraz produkty przygotowane na ich bazie)
8. Seler i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
9. Gorczyca i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
10. Nasiona sezamu i produkty pochodne (produkty przygotowane na ich bazie)
11. Dwutlenek siarki
12. Łubin (produkty przygotowane na ich bazie)
Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, oregano, bazylia, papryka słodka, tymianek, kminek, cukier waniliowy, cynamon
Zgodnie z informacjami od producentów mogą one zawierać śladowe ilości: glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.
________________________________________________________________________________

Jadłospis

26.10.2020 – 06.11.2020

Poniedziałek

26.10.2020 r.

ŚNIADANIE: Chleb orkiszowy z masłem (1,6), parówka z szynki na gorąco, keczup, herbata z miodem i cytryną.

DESER: Jabłka w plasterkach.

OBIAD: Barszcz ukraiński (6),ryż z koktajlem truskawkowym (6), kompot.

PODWIECZOREK: Chleb słonecznikowy z masłem (1,6) szynką i ogórkiem zielonym, herbata owocowa.

Wtorek

27.10.2020 r

ŚNIADANIE: Bułka graham z masłem(1,6), żółtym serem (6) i pomidorem, kakao (6).
DESER:
Mus owocowy. OBIAD: Zupa ryżowa (1,2), bogracz (6), kluski, kompot.PODWIECZOREK: Kisiel malinowy z rurkami waflowymi.
Środa

28.10.2020 r.

ŚNIADANIE: Kanapki własnej kompozycji: chleb mieszany z masłem (1,6), kiełbasa krakowska (9), pomidorki koktajlowe, ser żółty (6), herbata z dzikiej róży.
DESER: Deser Monte (6)OBIAD: Krupnik (6), bitki wieprzowe, sos (6), ziemniaki, sałatka z białej kapusty, kompot. PODWIECZOREK: Baton ziarnisty (1) z pastą z szynki (6), bawarka (6).
Czwartek

29.10.2020 r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z musli, chałka z masłem(6) i dżemem (1).
DESER: Owoce w plasterkach: jabłko, mandarynka, awokado.OBIAD: Kapuśniak, gulasz drobiowy z kaszą (6), surówka z ogórka kiszonego z jabłkiem, kompot. PODWIECZOREK: Gofry z dżemem i jagodami(1,2) wypiek własny, herbata z cytryną.
Piątek

30.10.2020 r.

ŚNIADANIE: Rogalik (1) z dżemem, kawa zbożowa z mlekiem (6).DESER: Serek Bakuś waflowy (6).
OBIAD: Zupa z czerwonej fasoli (6), paluszki rybne (3), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot. PODWIECZOREK: Aktimel (6)
Poniedziałek

02.11.2020 r.

ŚNIADANIE: Kiełbaski orawskie na gorąco (9) z musztardą, chleb (1) z masłem (6), herbata z miodem i cytryną.

DESER: Koktajl bananowy (6), z biszkoptem.

OBIAD: Zupa pomidorowa z ryżem (6), łazanki (1) z mięsem i kapustą, kompot.

PODWIECZOREK: Zapiekanki z serem (6) i keczupem, herbata z cytryną.

Wtorek

03.11.2020 r.

ŚNIADANIE: Szwedzki stół: chleb orkiszowy z masłem (1,6), szynka, pomidor, kabanoski drobiowe (9), rzodkiewka, ogórek zielony, herbata malinowa.
DESER: Serek Hej o smaku biszkoptowym (6)OBIAD: Zupa jarzynowa (6), polędwica duszona w sosie (2,6) , surówka z kapusty pekińskiej, ziemniaki, kompot.
PODWIECZOREK:
Budyń waniliowy (6) z ciastkiem zbożowym.
Środa

04.11.2020 r.

ŚNIADANIE: Bułka paryska z masłem(1,6), serkiem Almette (6), herbata z cytryną i miodem.

DESER: Owoce jabłko, melon, kiwi, mango.

OBIAD: Rosół z makaronem (1,2), mokre kotlety (drobiowe w zalewie) (1,2), mizeria(6), ziemniaki, kompot.

PODWIECZOREK: Jagodzianka,  herbata z cytryną.

Czwartek

05.11.2020 r.

ŚNIADANIE: Zupa mleczna (6) z płatkami kukurydzianymi, chałka z masłem (1,6) i dżemem.

DESER: Sok multiwitamina, mleczna kanapka.

OBIAD:Zupa ogórkowa (6), ziemniaki, kotlet mielony(2), surówka z białej kapusty i pora, kompot.
PODWIECZOREK:
Kasza manna (6) z musem
malinowym,mandarynka.

Piątek

06.11.2020 r.

ŚNIADANIE: Baton (1) z sałatką śledziową (3), herbata malinowa.

DESER: . Owoce w plasterkach: kiwi, jabłko, mango.
OBIAD:
Zupa kalafiorowa z kaszą jaglaną (6,1), kotlet z jajka(1,2), ziemniaki, marchewka zasmażana (1), kompot.

PODWIECZOREK: Danonki jogurt do picia (6) , banan.