Teatrzyk “Kraina lodu”

W poniedziałek 10 lutego 2020 r., odbyła się w naszym przedszkolu inscenizacja teatralna, na którą zostały zaproszone dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Aktorzy z krakowskiego teatru “Krak – Art” zaprezentowali małym widzom przedstawienie “Kraina Lodu”, inspirowane najnowszą bajką filmową. Główni bohaterzy Kristof, Anna i bałwanek Olaf mają dosyć zimna i marzą o  powrocie lata. W tym celu, podejmują wędrówkę przez Krainę Lodu, aby siostra Anny, Elza spełniła ich prośbę. Jak w każdej bajce wszystko się dobrze kończy, gdy miłość dwojga bohaterów pokonuje napotkane przeszkody. Pełna humoru gra aktorska i zaproszenie przedszkolaków do wspólnej zabawy w trakcie przedstawienia, wywołały pozytywne emocje i uśmiech na twarzach dzieci.

Basia Sz,