W piątek 10 stycznia już od rana w naszym przedszkolu było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą zorganizowanego w tym dniu Balu Karnawałowego. Wszyscy po śniadaniu przenieśliśmy się do największej sali naszego przedszkola, która przystrojona kolorowymi balonami i serpentynami, z piękną dekoracją zamieniła się w salę balową. Motywem przewodnim tegorocznego balu było hasło „Witajcie w naszej bajce”. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, czarownice, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków, Spidermanów, Batmanów oraz wiele innych postaci. Nawet panie postanowiły przebrać się, co wywołało uśmiech na twarzach naszych wychowanków.
Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach a wszystko to przy udziale wspaniałych animatorów oraz swoich pań. Był także po zabawach czas na odpoczynek, wypicie soczku i słodki poczęstunek. Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze a wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.
Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Ala Sz.