Szlachetna Paczka

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole po raz kolejny bierze w akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Tym razem zbieramy artykuły dla wielodzietnej rodziny. Pan Tomasz, po śmierci w wypadku samochodowym partnerki, samodzielnie wychowuje pięcioro dzieci: Kingę (14 lat), Aurelię (5 lat), Elizę (9 lat), Patrycję (2 latka) oraz syna Igora (4 latka). Dla rodziny zbieramy:

– kawę, herbatę,

– ryż, makaron, kaszę,

– olej, mąkę, cukier,

– słodycze dla dzieci na święta,

– materiały szkolne dla dzieci (zeszyty, bloki, nożyczki, papier kolorowy, klej),

– środki czystości (proszek do prania, płyn do płukania, płyn czyszczący, płyn do mycia naczyń, mydło, żel myjący, szampon, pasta do zębów dla dzieci i dorosłych).

Za wszystkie przekazane dary serdecznie dziękujemy 😊

Zbiórka trwa od 2.12.19 (poniedziałek) do 6.12.19 (piątek) do godziny 9:30.