Wycieczka do Wilczej “Pieczenie ziemniaka”

4 października, korzystając z pięknej jesiennej pogody, dzieci z grupy Jeżyków i Pszczółek wybrały się na wycieczkę do Dzidzi Wioski w Wilczej. Dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ziemniakach, uczestniczyć w zawodach z torem przeszkód, a także stworzyć swoje autorskie przypinki. Przypomniane zostały również zasady segregowania śmieci. W między czasie wszyscy mieli możliwość skorzystania z ogromnej gry planszowej, pociągu, dużych klocków, a także placu zabaw. Na koniec każdy chętny przedszkolak miał możliwość spróbowania ziemniaka wyciągniętego prosto z ogniska. Wszędzie roznosił się taki zapach, że niektórzy prosili nawet o dokładki! To był miło i przyjemnie spędzony dzień!

Kasia L.