Zabawy sportowe na obiekcie Gosław Sport Center

7.05.2019r. był dla przedszkolaków z najstarszych grup nie lada gratką. Okazało się mianowicie, że dzieci otrzymały zaproszenie od klubu sportowego APN Odra Wodzisław Śląski. Niespodzianka zaczęła się przejazdem autokarowym drużyny piłkarskiej na obiekt GOSŁAW SPORT CENTER. Dzieci uzbrojone w dobry humor i stroje sportowe rozpoczęły swoją przygodę.

Trenerzy i zawodnicy klubu przedstawili się dzieciom pytając jednocześnie czy podoba im się obiekt, na którym się znajdują. Padło również pytanie – „Co jest najważniejsze podczas treningu?” Przedszkolaki bezbłędnie odpowiedziały, że rozgrzewka, która rozpoczęła się parę minut później. Po niej przyszedł czas na gry i zabawy sportowe. Dzieci z Biedronek i Motylków zostały podzielone na grupy. Od tego momentu każda z nich znajdowała się pod okiem innego trenera lub zawodnika. Wszystkie prowadzone zabawy sportowe były dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Trenerzy bacznie obserwowali poczynania wszystkich przedszkolaków. Na tej podstawie, pod koniec zajęć, wybranych zostało kilka osób, które otrzymały nagrody klubowe m.in. poduszki, koszulki, smycze czy kubki. Zaś wszystkie bez wyjątku dzieci dostały ulotki i cukierki. Trenerzy zwrócili również uwagę na paru przedszkolaków, których umiejętności znacznie się wyróżniały. Na koniec powstały pamiątkowe zdjęcia z trenerami i piłkarzami. Dzieci podziękowały za możliwość udziału w zajęciach sportowych z tak wykwalifikowaną kadrą.

Katarzyna L.