,,Zawody na wiosennej łące”

2 kwietnia (wtorek) w Publicznym Przedszkolu nr 18 było głośno, radośnie i bardzo gwarno. W ramach współpracy międzyprzedszkolnej wspólnie z Publicznym Przedszkolem nr 16 odbyły się międzyprzedszkolne zawody sportowe. Atmosfera, która panowała w tym dniu była iście wiosenna. Celem spotkania było poznawanie i stosowanie właściwego dopingu sportowego oraz integrowanie dzieci z poszczególnych przedszkoli. Na naszych przedszkolaków czekało wiele ciekawych niespodzianek oraz konkurencji sportowych z którymi dzieci fantastycznie sobie poradziły. Przedszkolaki przechodziły przez tunel, chodziły po równoważni, skakały na piłce, rzucały do celu. Były zabawy przy muzyce oraz zabawa z chustą animacyjną. Wspólnie zamieniliśmy się również w śpiewającą stonogę. Na zakończenie wszystkim przedszkolakom upominki oraz medale wręczył Wodzik, maskotka Wodzisławia Śląskiego. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale, a radości i uśmiechów podczas tego spotkania było co nie miara.

Magdalena Ł., Klaudia S., Aleksandra Sz.