“Sznupkowe opowiadania o drogowych zasadach do przestrzegania!”

Przedszkolacy z Publicznego Przedszkola nr 18 w Wodzisławiu Śląskim, zaprosili do siebie psa Sznupka w asyście funkcjonariuszy wodzisławskiej policji. W środę, 21 listopada 2018r. Pies Sznupek – maskotka śląskiej policji zawitał w progi przedszkola i bardzo szybko “nawiązał” przyjacielskie relacje z dziećmi. Wsparcie policyjnych opiekunów Sznupka było bezcenne, w przypomnieniu dzieciom zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Mały “quiz” przy ilustracjach tematycznych, przeprowadzony przez pana dzielnicowego potwierdził wiedzę przedszkolaków. Niecodzienne spotkanie, pełne pozytywnych wrażeń zakończyło się wspólnym zdjęciem przedszkolaków ze Sznupkiem, odebraniem z rąk policjantów znaczków odblaskowych i “żółwikiem” na pożegnanie.

Na portalu Nasz Wodzisław ukazała się informacja o odwiedzinach policjantów i Sznupka

Barbara Szuleka