Bal Przebierańców

17 stycznia odbył się bal przebierańców. W tym dniu przenieśliśmy się do wielkiej krainy bajek. Na balu obok wróżek, czarownic, policjantów, muszkieterów pojawiły się postacie z ulubionych bajek Masza i niedźwiedź, Myszka Miki, Czerwony Kapturek i wiele innych. Po wielkiej prezentacji strojów zaczęły się tańce, przy rytmach wesołej muzyki, które były przeplatane konkursami i zabawami. Po wyczerpujących tańcach dla spragnionych i zmęczonych chwila relaksu przy słodkim poczęstunku i pysznym soczku. Kiedy czas zabawy dobiegł końca na zakończenie naszym bohaterom zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Z żalem przedszkolaki opuszczały balową salę. Wspólna zabawa przyniosła naszym wychowankom wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balowych strojów.

Klaudia Sieniawska

więcej zdjęć wkrótce w zakładce GALERIA