Urodzinki w przedszkolu

Kontynuujemy świętowanie urodzin dzieci w przedszkolu wśród kolegów i koleżanek. Obchody urodzin to wielka radość i niezapomniane chwile dla każdego dziecka. Chcemy uczynić ten dzień ważnym i radosnym dla każdego małego solenizanta. Solenizant siedzi na honorowym miejscu, nauczyciel zakłada mu koronę – symbol, że tego dnia jest najważniejszy. Wszyscy – dzieci i panie śpiewają „Sto lat”, a następnie każdy z osobna składa życzenia. Tego dnia solenizant może mieć prawo np. do stania w pierwszej parze, pierwszeństwo wyboru zabawki itp. Następnie solenizant częstuje dzieci.

Dopełnieniem celebrowania urodzin jest URODZINOWY KOSZ NIESPODZIANEK” z którego solenizant wybiera prezent z okazji swojego święta.

Dla dzieci, które obchodziły urodziny w okresie wakacji zorganizujemy “urodzinki w przedszkolu” w dniu 15 września.

Róża Bojda