XX Przedszkolna Olimpiada Sportowa

6 czerwca reprezentacja naszego przedszkola w składzie: Lena, Wiktoria, Laura, Cezary, Filip,  Maciej oraz Pani Klaudia uczestniczyli w XX  Przedszkolnej Olimpiadzie Sportowej, która miała miejsce w Gimnazjum nr 2. Nasi zawodnicy  startowali w  następujących konkurencjach: „Bieg z taczkami” (to była konkurencja dla całej drużyny) a następnie  każde z dzieci uczestniczyło w  indywidualnych  konkurencjach: Wiktora – w „Slalomie  z piramidą”, Lena  ”Bieg z przeszkodami”, Cezary „Wyścig z piłką”,Laura „Bieg z jajkiem”, Maciej ”Rzut do kręgli”; Filip „Chodzenie na szczudłach”. Na zakończenie było zadanie dla  nauczycieli – „Chodzenie na szczudłach”. Nasz  drużyna spisała się wspaniale. Wszyscy walczyli na miarę swoich możliwości. Za udział w Olimpiadzie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom, soczki oraz  ciasteczka Lubisie. Gratulujemy im wspaniałego  ducha walki.

Aleksandra Szymanowska