Odwiedziny w SP nr 10

Wczoraj dzieci 5 – 6 letnie odwiedziły Szkołę Podstawową nr 10. Przedszkolacy udali się tam aby zobaczyć i poznać szkołę do której po wakacjach pójdą 6 – latki. Na początek przedszkolaków czekała niespodzianka – sama Pani Dyrektor Irena Bukowska, która oprowadziła dzieci po ważniejszych miejscach szkoły, takich jak: świetlica, stołówka, sala gimnastyczna, sala do zabaw dla dzieci młodszych a także plac zabaw. Następnie dzieci zostały zaproszone do klasy II „e” , gdzie wychowawczyni klasy Pani Agnieszka Zając przygotowała dla przedszkolaków zabawy: ”Co należy spakować do tornistra?”, „Mam sprawną rączkę”- ćwiczenia graficzne. My za miłe przyjęcie poczęstowaliśmy starszych kolegów wafelkami. Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie przedszkolaki przekonały się,że w szkole jest fajnie i bezpiecznie.

Aleksandra Szymanowska