Śpiewane z sercem piosenki

We wtorek 28 marca 2017 r. dwie reprezentantki naszego przedszkola: 5 letnia Tola K. i 6 letnia Natalia D. wzięły udział w II edycji Konkursu Piosenki Polskiej “Od Przedszkola do Katola” organizowanym przez Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali gościnnie przyjęci przez organizatorów i obdarowani pamiątkowymi dyplomami, drobnymi upominkami, słodyczami i okolicznościowymi balonikami. Tola i Natalia występowały w grupie dzieci najmłodszych, prezentując indywidualnie przed komisją konkursową i dziecięcą publicznością piosenki pt. “Moja mama” i “Gdybym mogła być lotnikiem”. Obie uczestniczki bez tremy i z uśmiechem na twarzy zaśpiewały swoje piosenki. Gratulujemy i dziękujemy utalentowanym, małym wokalistkom.

Barbara Szuleka