Bal nad bale

W środę 15 lutego 2017 r. w naszym przedszkolu odbył się bal nad bale. W zgodzie z wieloletnią tradycją, w ogromnej sali pięknie udekorowanej balonami i serpentynami bawiły się pomysłowo przebrane przedszkolaki. Postacie z klasycznych bajek dla dzieci tańczyły przy radosnej muzyce z bohaterami komiksów i filmów animowanych.
Bal przedszkolny przebiegał w dwóch turach. Najpierw odbyła się sesja zdjęciowa i zabawy taneczne poprowadzone przez nauczycielki. Później przy dynamicznej i popowej muzyce dla dzieci odbyła się część poprowadzona przez Kapitana Wodzireja. Uczestnicy balu w tanecznych korowodach, w parach i solo pięknie prezentowali się w kolorowych kostiumach. W przerwach muzycznych dzieci chętnie korzystały z mini – bufetu, w którym serwowano wodę, soki i słodkie przekąski. Uroczystym zwieńczeniem tegorocznego balu było “odpalenie”petardy z błyszczącym confetti ku ogromnej uciesze wszystkich uczestników. Następny bal karnawałowy dopiero za rok, ale najważniejsze, że ten został uznany przez dzieci jako najpiękniejszy w życiu.

Na facebooku przedszkola są zamieszczone krótkie filmy z przebiegu balu. Zapraszamy do oglądania.

Barbara Szuleka