Wigilijka

22 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilijka, która jest naszą tradycją. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola.
Uroczystość rozpoczęliśmy o godz. 9.00 Koncertem Kolęd. W dalszej części uroczystości dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie  życzenia. Następnie zasiedliśmy do świątecznego stołu, gdzie czekały różne pyszności. Potem dzieci udały się pod choinkę, gdzie ku swojej radości znalazły upominki – świecące aniołki.
W dalszej części uroczystości dzieci spożywały świąteczny obiad, podany na białych obrusach. Był barszcz czerwony, rybka i zasmażana kapusta.
Wyjątkowość tego dnia podkreślał świąteczny wystrój przedszkola, biały obrus na stole, odświętny ubiór dzieci i  pracowników oraz  dźwięk kolęd.

Dziękujemy Rodzicom za wzbogacenie naszej Wigilijki “słodkościami”.

Róża Bojda