Krasnalki w Tesco

Krasnale mimo niesprzyjającej aury wyruszyły na umówione spotkanie z panem Tomaszem – tatą Ani, który jest pracownikiem TESCO. Dzieci zostały przyjęte przez pracowników sklepu bardzo serdecznie. Na wstępie otrzymały emblematy, na których było napisane „GOŚĆ TESCO” wraz z imieniem dziecka. Krasnalki zostały podzielone na czteroosobowe zespoły i pod opieką swoich opiekunów wyruszyły na oglądanie najciekawszych miejsc. Zapoznały się z pomieszczeniami magazynowymi, chłodniami i wreszcie z urządzeniami, które ułatwiają pracownikom pracę. Krasnale miały okazję w praktyce sprawdzić jak się je obsługuje – oczywiście pod czujnym okiem pana Tomasza!. Poznały specjalne zabezpieczenia towarów, samodzielnie skanowały je w kasie sklepu, bawiły się w piekarzy. Atrakcji było wiele, a co jedna to bardziej interesująca. Na zakończenie spotkania czekała ich niespodzianka – przygotowano dla nich wspaniały poczęstunek. Dzieci w podziękowaniu za ciekawie spędzone chwile narysowały to, co im się najbardziej w sklepie podobało.

Jeszcze raz dziękujemy pracownikom TESCO za czas, który nam poświęcili i profesjonalnie przygotowanie do spotkania.

Katarzyna Kocerba