Bajomisie na korcie tenisowym

Bajomisie uczestniczyły wczoraj w zajęciach sportowych w Wodzisławskim Centrum Tenisa. Zajęcia w profesjonalny sposób poprowadziła trenerka tenisa ziemnego, pani Joanna mama Mai.

Przez ponad godzinę Bajomisie brały udział w grach i zabawach, świetnie się bawiąc i ochoczo wykonując wszystkie ćwiczenia. Po rozgrzewce każde dziecko z tenisową rakietą i piłeczką w dłoni próbowało swoich sił na prawdziwym korcie. Każdy Bajomiś mógł poczuć się jak prawdziwa Agnieszka Radwańska czy Jerzy Janowicz.

Celem zajęć było zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz otwarcie cyklu spotkań “Poznajemy pracę zawodową mieszkańców naszego miasta- Wodzisławia Śląskiego.” Celem tych spotkań będzie zapoznanie z przedstawicielami różnych zawodów w mieście.

Serdecznie dziękujemy pani Joannie za zaproszenie i czas, który nam poświęciła, profesjonalnie przygotowanie do spotkania oraz poczęstunek.

Jadwiga Matuszek