Uroczystość Dnia Mamy i Taty

W piątek 20 maja Grupa MOTYLKI rozpoczęła świętowanie w naszym przedszkolu Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Zaprosiły rodziców do wspólnych zabaw oraz wręczyły upominki wykonane przez siebie.

W poniedziałek 23 maja odbyła się u KRASNALKÓW uroczystość  Dnia Mamy i Taty  na sportowo.
Dzieci dla swoich gości przygotowały krótki program artystyczny a następnie zaprosiły do wspólnych zabaw sportowych. Ale się działo, zobaczcie sami. Rodzice otrzymali też prezenty wykonane przez dzieci.

24 maja tj we wtorek dzieci 5 – 6 letnie z grupy Bajomisiów, zaprosiły swoich rodziców na uroczystość z okazji nadchodzącego Dnia Mamy i Taty.Na tę okoliczność przygotowały kostiumową inscenizację pt. “Bajka dla Mamy i Taty”. Bajomisie wcieliły się w postacie popularnych bohaterów bajek,  aby humorystycznym tekstem i piosenkami wyrazić miłość i oddanie swoim rodzicom. Jak to w bajkach bywa, wszystko dobrze się skończyło finałowym tańcem na “balu królewskim”. Bajomisie obdarowały rodziców upominkami, które same wykonały. Mamy otrzymały igielniki a tatusiowie breloczek z miniaturką mercedesa z modeliny. Rodzice i dzieci w bajkowych kostiumach, pozowali do pamiątkowych zdjęć i z przyjemnością częstowali się przedszkolnymi wypiekami.

25.05.2016 Biedroneczki uroczyście świętowały Dzień Mamy i Taty. W tym dniu rodzicom towarzyszyły: ogromne emocje, wzruszenie, uśmiech i duma z pociech.Najmłodsze przedszkolaki swoją miłość do rodziców wyraziły w piosence, wierszu oraz prezentując piękny taniec. Potem dzieci wręczyły rodzicom upominki. Największą radość sprawiły Biedronkom wspólne zabawy ruchowe z Mamą i Tatą w rytm „Bumbumkowych poruszanek”. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.