I konkurs Piosenki Polskiej „Od przedszkola do Katola”

I konkurs Piosenki Polskiej, pod znamiennym tytułem „Od przedszkola do Katola” już za nami.

Nasze przedszkole reprezentowały dwa duety: z grupy KrasnalkówAntosia Goik i Lenka Hałaszko (piosenka Owocowy blues) oraz z grupy MotylkiEmilka Łyczko i Laura Tomaszewska (piosenka Wiosna w błękitnej sukience). Mamy zdolne i utalentowane dzieci ! Wszystkie występujące zarówno ze szkół jak i przedszkoli były wspaniale przygotowane przez swoich opiekunów, ale przede wszystkim to ich talent rozświetlał aulę Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

Zostaliśmy przyjęci niezwykle ciepło przez pana dyrektora i grono pedagogiczne. Każde z występujących dzieci otrzymało dyplom i drobny upominek. Nie zapomniano również o nauczycielach przygotowujących dzieci do konkursu, również otrzymali pamiątkowe dyplomy i interesujące książki.

Wielką niespodzianką okazał się przeogromny miś, które dzieciaki z naszego przedszkola otrzymały za najliczniejsze przybycie i oklaskiwanie występujących koleżanek i kolegów z innych przedszkoli i szkół. Podczas przerw serwowane były słodkości i napoje.

Konkurs cechował pełen profesjonalizm. Dobre nagłośnienie, sprawna organizacja no i przede wszystkim życzliwość i uśmiech ze strony młodzieży. Pomagali dzieciom rozbierać się i ubierać. Dodawali otuchy. Brawo gimnazjaliści, tak trzymać!

Czekamy z niecierpliwością na II konkurs Piosenki Polskiej „Od przedszkola do Katola”.

Katarzyna Kocerba