Współpraca sąsiedzka

W styczniu zaprosiliśmy do naszego przedszkola dzieci z zaprzyjaźnionych placówek: PP nr 16 i SP nr 10.
W piątek  22 stycznia odwiedziły nas dzieci z PP nr 16 na zaproszenie dzieci z grupy „Motylki”. Goście zobaczyli  przedstawienie Jasełkowe a następnie wszyscy wspólnie bawili się w kącikach zabaw. Na zakończenie spotkania dzieci wypiły pyszne soki owocowe oraz zjadły owocowe szaszłyki.

27 stycznia grupa „Motylków” gościła u siebie kolegów z I – wszej klasy SP nr 10. Najpierw przedszkolaki zaprezentowały  „Betlejemską dobranockę”. Następnie wraz ze starszymi kolegami wspólnie bawiły się w kącikach zabaw a następnie we wspólnych zabawach ruchowo – tanecznych, takich jak:”Jawor”, „Czy grubi czy chudzi” oraz „Blues aerobik”. Był też  poczęstunek mandarynkami oraz sokiem.

Podczas spotkań było radośnie i bardzo wesoło.

Ala Szymanowska, Róża Bojda