Bal na 102 !!!

25 stycznia w poniedziałek już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, syrenki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, ratownika medycznego, Minionka, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło. Nasz bal był pełen atrakcji i niespodzianek. Tańczyliśmy do znanych przebojów, były tańce pokoleń i tańce grupowe. Bajkowy król rozdawał świecące w ciemności bransoletki, odwiedził nas Strażak Sam, Robot z laserami oraz duża maskotka Misia. Po kilku chwilach wypoczynku na soczek i słodką przekąskę, muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka,Greka Zorby, Kaczuch.
Niesamowitą atmosferę tworzyła przyciemniona sala balowa, kolorowe światła, efekty specjalne: dym, bańki mydlane, płatki śniegu, lasery.
Bal umożliwił dzieciom  spędzenie czasu w miłej i radosnej atmosferze. Ale co najważniejsze zarówno nasze kochane przedszkolaki jak i panie bawiły się wyśmienicie i o to chodziło. Bal się udał. Z utęsknieniem czekamy na następny karnawał.

Róża Bojda