Wigilijka przedszkolna

22 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Wigilijka, która jest naszą tradycją. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola.
Uroczystość rozpoczęliśmy o godz. 9.00 Koncertem Kolędowym. W dalszej części uroczystości dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Następnie zasiedliśmy do świątecznego stołu, gdzie czekały różne pyszności. Potem dzieci udały się pod choinkę, gdzie ku swojej radości znalazły upominki – puzzle.
W dalszej części uroczystości dzieci spożywały świąteczny obiad, podany na białych obrusach i świątecznych serwetkach. Był barszcz czerwony, rybka i zasmażana kapusta.
Wyjątkowość tego dnia podkreślał świąteczny wystrój przedszkola, biały obrus na stole, odświętny ubiór dzieci i  pracowników oraz  dźwięk kolęd.

Dziękujemy Rodzicom za wzbogacenie naszej Wigilijki “słodkościami”.

Róża Bojda