Kiermasz Świąteczny

Łączna kwota zebranych pieniędzy to 717,00 zł. Bardzo dziękujemy  wszystkim nabywcom tych niepowtarzalnych ozdóbek. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasiliły konto Rady Rodziców. Przeznaczone zostały na pokrycie kosztów związanych z oprawą świąteczną w przedszkolu: dekoracje, wypieki, prezenty pod choinkę dla dzieci.
DZIĘKUJEMY również obsługującym nasz kiermasz: Pani Katarzynie Cilskiej, Dominice Janeta, Małgorzacie Hebdowskiej, Dorocie Janka oraz babci Ani z grupy Krasnalki. Dziękujemy Pani Bernadecie Langer za ciasto i robienie ciasteczek z grupą Motylki oraz  Pani Klaudii Kwiecień   za upieczenie  ciasteczek na kiermasz.

Róża Bojda