Konkurs na najpiękniejszy świąteczny stroik

Prezydent Miasta Pan Mieczysław Kieca ogłasza konkurs na najpiękniejszy świąteczny stroik.
W terminie do 10 grudnia należy dostarczyć do Biura Obsługi Klienta przy ulicy Bogumińskiej 4b własnoręcznie przygotowany stroik. Jednym z warunków jest  to, aby przygotowana praca zawierała jeden z kolorów naszego miasta, a więc szary, czerwony lub granatowy.

Prace oceniane będą przez jury w trzech kategoriach – dzieci do 10 roku życia, młodzież od 11 do 18 roku życia oraz kategoria rodzinna czyli praca zbiorowa całych rodzin. Więcej informacji znaleźć można w regulaminie konkursu.

Rozstrzygnięcie nastąpi 18 grudnia, a nagrody zostaną wręczone podczas Wspólnej Wigilii z Mieszkańcami, która przypada na 20 grudnia.

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem:

http://edukacja.wodzislaw-slaski.pl/nastroj-sie-na-swieta/