Wspaniały Dzień Dziecka

W dniach 01.06 – 02.06.2015r. dzieci z naszego przedszkola obchodziły Światowy Dzień Dziecka. Z tej okazji nie zabrakło ciekawych atrakcji. Pierwszego dnia odbyło się spotkanie pt. Klaunowe Love z klaunem Rozrabiaką i wesołym Pomocnikiem. Były muzyczne zabawy, żonglowanie kolorowymi chustkami i piłeczkami, kręcenie talerzami, klaunowa gimnastyka, bieg wesołego klauna, magiczne obłoczki, klaunowe disco i wiele innych zabaw. Na koniec wspólnych zabaw odbyło się pasowanie na Przyjaciół Klauna. Miłym dodatkiem do atrakcyjnych zabaw były: słodycze i upominki dla dzieci oraz kolorowe baloniki.

Drugiego dnia atrakcje czekały na dzieci w ogrodzie przedszkolnym. Był tam  dmuchany zamek oraz trampolina. Każda grupa miała wyznaczoną porę korzystania z tych urządzeń. Dzieci szalały i w ogóle nie było widać po nich zmęczenia, a buźki tylko promieniały radością… “Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Róża Bojda