Co słychać u Krasnalków?

31.03.2015 r. Krasnalki gościły u siebie w grupie znamienitych gości. Na nasze zaproszenie licznie przybyły najbliższe dzieciom osoby – w postaci babć, dziadków, rodziców.
Tematem przewodnim spotkania było przysłowie „W marcu jak w garncu”. Krasnalki zaśpiewały piosenkę „Kasza marcowa”, zarecytowały wiersz dotyczący tego zagadnienia, wykonały własnoręcznie zupę marcową dla swoich najbliższych, pochwaliły się zdobytymi wiadomościami i umiejętnościami. Na zakończenie zajęcia przedstawiły pełną humoru inscenizację, pt. ”Deszczowy król”.
Dzieci potrzebują akceptacji swoich najbliższych zarówno podczas pobytu w domu jak i w przedszkolu. Pragną, by babcie i dziadkowie współuczestniczyli w ich życiu przedszkolnym. Cieszymy się więc niezmiernie, że Państwo znaleźli czas , aby nas odwiedzić i mamy nadzieję, ze stanie się to naszą tradycją. Do zobaczenia wkrótce.
Katarzyna Kocerba