Mali artyści na scenie! – Przeżyjmy to jeszcze raz

Występ naszych przedszkolaków “Dziadek do orzechów” na scenie WCK wzbudził wiele pozytywnych emocji u odbiorców. O wydarzeniu pisano na portalu facebook – profil Miasta Wodzisław Śląski, na łamach Gazety Wodzislawskiej oraz przekazano relację w telewizji TVT. Cytuję:

„Po raz trzeci, specjalnie dla najbliższych, na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpili mali, ale jakże utalentowani wychowankowie Przedszkola Publicznego nr 18. Tym razem zobaczyliśmy ich w przedstawieniu Dziadek do orzechów. Wszyscy zasłużyli na gromkie brawa, których – rzecz jasna – nie brakowało!”

„Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 18 dały dziś na dużej scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wspaniały popis aktorskich umiejętności. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała spektakl pt. “Dziadek do orzechów”. Było pięknie, tanecznie i kolorowo. Gratulujemy dzieciom i ich nauczycielom! Efekty Waszej pracy są świetne”.

„To było wyjątkowe przedstawienie. Kilkudziesięciu małych aktorów z Publicznego Przedszkola nr 18 podbiło serca licznie zgromadzonej w Wodzisławskim Centrum Kultury publiczności. Spektakl “Dziadek do orzechów” to już trzecie tak duże przedsięwzięcie przedszkolnej społeczności.”

Wiele ciepłych słów i gratulacji usłyszeliśmy od rodziców i  babć dzieci. Gratulacje i słowa uznania przekazał również Prezydent Miasta Pan Mieczysław Kieca.

Tutaj można zobaczyć krótką relację z występu przedszkolaków

Dziękujemy Rodzicom za okazaną pomoc   a  wszystkim gościom za liczne przybycie na nasze przedstawienie.

Dochód pozyskany z datków za „Programy” wyniósł: 911,86zł. Z tych środków opłacono: wynajem sali na przeprowadzenie próby w WCK – 73,80zł oraz przewóz dzieci do WCK – 200zł. Pozostałą kwotę przeznaczamy na wkład własny do konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Miasta na doposażenie placu zabaw.

Róża Bojda