Ostatni dzień ferii – Walentynki u KRASNALKÓW

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

Dzisiejszy dzień był dla maluchów okazją do wyrażania swoich serdecznych uczuć. Dzieci opowiadały kogo kochają, lubią i darzą sympatią. KRASNALKI dowiedziały się, że WALENTYNKI to właśnie taki szczególny dzień, w którym ukochane, bliskie osoby obdarowujemy drobnymi prezencikami. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z WALENTYNKAMI m. in. szukały drugiej połówki serca, układały serca z kolorowych, plastykowych nakrętek czy kolorowały sercowe “walentynki”, którymi obdarowały swoje przedszkolne sympatie czy rodziców. Dużo wrażeń i wzruszeń dostarczyła też dzieciom wysłuchana bajka mówiąca o wartości przyjaźni i miłości pt. “Zakochany kundel”.

Jadwiga Matuszek